Izpētot Latvijas grāmatnīcu cenas par grāmatām kā arī par to iespējamo pasūtīšanu internetā un piegādi, secinājām, ka varam piedāvāt tikpat drošu, bet ērtāku un lētāku veidu kā tās nogādāt pie Jums. Ērtāks tas būs tiem, kuri negrib vai dažādu iemeslu dēļ netiek uz grāmatnīcu, lai paši iegādātos kādu no Viestura Rudzīša grāmatām, jo grāmatas tiks nogādātas tik tuvu Jūsu mājas durvīm, cik iespējams. Lētāks tas būs visiem, jo neviena no Latvijas grāmatnīcām nepiedāvā tik izdevīgu piedāvājumu par grāmatas iegādi un piegādi.

 Pasūtīt iespējams:

 

 

Piegāde, Cenas

Lai pasūtītu grāmatu/-as, Jums jāsūta e-pasts uz paula.rudzite@gmail.com ar informāciju par tās nosaukumu, izvēlēto piegādes veidu, Jūsu adresi un mobilā tālruņa numuru (ja izvēlaties piegādi ar OMNIVA pakomātu vai kurjeru). 1-3 darba dienu laikā Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar apmaksājamo rēķinu. Grāmata/-as tiks izsūtīta/-as, 1-3 darba dienu laikā no naudas saņemšanas brīža.

Piegādes veidi un cenas norādītas tabulā:

Piegādei ar OMNIVA pakomātu ir vairākas priekšrocības:

  • Grāmatu no pakomāta iespējams izņemt 24 stundas diennaktī, 7 dienas no piegādes brīža;
  • Jums ir iespēja izvēlēties mājām (vai darba vietai) tuvāko pakomātu, kurā Jūs grāmatu vēlaties saņemt;
  • Jūs varat izsekot savu sūtījumu internetā;
  • OMNIVA nodrošina ātru piegādi;
  • Šādi pasūtot vairākas grāmatas, Jums ir iespējams saņemt lielāku atlaidi, jo sūtot grāmatas, izmantojot OMNIVA pakalpojumus, sūtījumam nepalielina cenu, palielinot svaru kā tas ir Latvijas pastā.

Sūtījuma saņemšana, izmantojot OMNIVA pakomātu:

1) Pasūtot grāmatu, e-pastā iekļaujiet informāciju par to, kurā pakomātā Jūs velaties saņemt savu grāmatu un savu mobilā tālruņa numuru. Jūsu telefona numurs ir vajadzīgs, lai OMNIVA Jums varētu atsūtīt īsziņu, ka sūtījums ir nonācis Jūsu izvēlētajā pakomātā;

2) Pēc rēķina samaksāšanas gaidiet īsziņu no OMNIVA;

3) Īsziņā no OMNIVA Jūs saņemsiet informāciju ar durvju kodu, kurš jāievada pakomātā, lai atvērtu durtiņas un izņemtu savu sūtījumu;

4) Ja vēlaties savu sūtījumu izsekot internetā, uzrakstiet to pasūtījuma e-pastā un pēc rēķina samaksas, Jūs saņemsiet sūtījuma numuru, kurš jāievada šeit:

www.omniva.lv/privats/sutijuma_atrasanas_vieta

Šeit Jūs varat atrast sev tuvāko pakomātu:

https://www.omniva.lv/privats/adreses

Sūtījuma saņemšana, izmantojot OMNIVA kurjeru:

  • Visātrākais grāmatas saņemšanas veids;
  • Kurjers piegādā sūtījumus visā Latvijā – pat uz attālākajām mājām mežā;
  • Kurjers piezvana Jums un vienojas par Jums ērtāko piegādes dienu un laiku (sūtījumu var saņemt arī darba vietā).

Sūtījumi uz ārvalstīm:

Ir iespējams grāmatas sūtīt uz ārvalstīm, ja ir tāda nepieciešamība. Grāmatas cenu tas nemainīs, mainīsies tikai sūtīšanas izmaksas. Par ērtāko piegādes veidu vienosimies privāti: paula.rudzite@gmail.com

Jautājumi:

Ja Jums radies kāds jautājums uz kuru atbildi šeit atrast nevarat, droši jautājiet: paula.rudzite@gmail.com vai, ja steidzami, +37126556772 (Paula).