Skatīt komentārus

Esam pieraduši, ka karā ir frontes līnijas, lielgabali, bumbu patvertnes un virspavēlniecība, kas domā, kā labāk aizsargāt savu teritoriju un iedzīvotājus. Ja tā visa nav, pat neiedomājamies par to, ka varbūt ir karš.

Tiesa, 2014. gada notikumi Ukrainā un tai piederošajā Krimā parādīja, ka var būt arī cita veida karš. Arī ar zaļo cilvēciņu palīdzību iespējams karot pa jaunam – pārņemt teritorijas un cilvēkus, neizdarot nevienu šāvienu.

Taču nu jau varam droši teikt, ka ir vēl jaunāks izgudrojums kara mākslā. Notiek tāds karš, kurā vairums cilvēku pat nezina un neaizdomājas, ka ir tajā iesaistīti. Velnišķīgs plāns – vispirms iekarot visu valstu valdības, valsts pārvaldes, masu medijus, nevis teritoriju – to pēc tam. Šo plānu detaļās mēs redzam darbojamies jau no 90-to gadu vidus – kopš Sorosa darbības sākšanās Latvijā. Ir izaudzināti Latvijas pilsoņi, kas ir naidīgi pret savu valsti un tās tradīcijām. Viņi karo pret mums. Un tādi ir visās pasaules valstīs.

Ja cilvēki šo saprastu, viņi nebūtu tik apjukuši kā tagad. Ja ir skaidrs, kas ir ar mums un kas pret mums, tad lielām psiholoģskām ciešanām nav pamata. Cilvēki darītu kas jādara savu iespēju robežās. Taču tagad neskaidrība jautājumā par karu ir vairumam cilvēku un tas rada ciešanas. Tās šķeļ ģimenes un draugus. Ir noformējušās divas frontes – es tās saukšu par nacionālistiem un globālistiem. Pēdējie ir izteiktā mazākumā, taču viņiem pieder Sorosa stratēģijas rezultātā dabūtā vara un šķietams pārsvars.

Ir vairākas frontes, kurās notiek karš. Kaut vai LGBT+, transgenderu un migrācijas jautājumi, Stambulas konvencija. Tie nav ļoti dziļi nomaskēti – Davosas foruma līdera Klausa Švāba intervijas un grāmatas par Lielo Resetu ir publiski pieejamas, tajās ir arī sajūsma par to, ka C-19 ļoti palīdz viņa antikapitālistiskajai teorijai un praksei. Šobrīd visaktīvākā darbība notiek C-19 frontē un tajā ir arī visvairāk reālu kritušo. Šajā jautājumā ir bezjēdzīgi kaut ko argumentēt, jo pretējās puses ieklausīšanos ir velti gaidīt. Propoganda ir panākusi to, ka kādam tikt pretējās puses pārliecinātam un mainīt savu pozīciju vairs nešķiet iespējami. Kas nav ar mani tas ir pret mani – kā jau karā.

Sīkāk neiedziļinoties (nav vērts), tikai nosaukšu tos vaļus, uz kuriem balstās mana pozīcija.

 1. Sejas maskas ir bezjēdzīgas no vīrusa transmisijas viedokļa. Bet tās ir arī kaitīgas, jo apgrūtina gāzu apmaiņu plaušās un pasliktina mikroorganismu izdalīšanu no elpošanas ceļiem.
 2. Sociālā distancēšanās nespēj ietekmēt vīrusa transmisiju, tikai palēnināt. Taču tam nav nozīmes, jo bezsimptomu pārnēsāšana – inficēšanās, nevis saslimšana ir dabiska vakcinēšanās, kuras rezultātā pret attiecīgo vīrusu veidojas imunitāte uz mūžu. Šādu inficēšanos vajadzētu stimulēt nevis ar to cīnīties.
 3. Internetā var iepazīties ar dažādu speciālistu domām par C-19. Tikai nezin kādēļ mūsu medijos tiek translēti tikai vieni – tie, kas atbalsta to, kas, manuprāt, izkaus mūsu tautu. Un ne tikai mūsējo.
 4. Lokdauni, pārvietošanās traucēšana, ekonomikas bremzēšana un citi valdību soļi skaidri parāda, ka mērķis nav rūpes par cilvēku veselību. Mēs ikdienas to jūtam, bet sašūtam, šausmināmies un ceram, ka kolektīvais Kariņš&Levits nāks pie prāta – tā vietā lai saprastu, ka no savu saimnieku pozīcijas viņi darbojas loģiski un saskaņoti, neizdara nevienu nepareizu soli. Bet – viņi ir okupēti, viņi ir ienaidnieki.
 5. Bērnu vakcinācija – tas ir jautājums, kas beidzot izvedis tautu protestos. Absurdākas idejas būt nevar. Tomēr tas, ka tā tiek izvirzīta, parāda globālistu visatļautības sajūtu. Viņi grib apliecinājumu, ka nopietnas pretestības nav.

Es ļoti gribu ticēt, ka vakcinēšanās mērķis ir tikai un vienīgi nauda. Ka tādā veidā pasaules naudasmaisi grib kļūt par vēl dažiem trilijoniem bagātāki. Bet man neizdodas tam noticēt. Mērķis visticamāk tomēr ir depopulācija – “lieko” cilvēku iznīcināšana. Runas par zelta miljardu – tātad katru septīto šobrīd uz planētas dzīvojošo cilvēku visticamāk nav prasta sazvērestības teorija.

Šis ir jautājums, kurā es ļoti gribētu kļūdīties. Tomēr kaut vai redzot, cik negribīgi notiek izmeklēšana par vakcinācijas blaknēm, tajā skaitā nāves gadījumiem pēc vakcinācijas, hipotēze par karu pret mums, lai mūs iznīcinātu, nostiprinās. Un daudz ticamāka kļūst vēl cita sazvērestības teorija – ka kādā no gaidāmajām revakcinācijām mums ievadīs vīrusu, kam inkubācijas periods ir nevis 14-30 dienas, bet pusgads līdz gads un kas ir 100% letāls.

Kā mums attiekties pret valdību un tās apendiksiem? Kā pret okupācijas varu, protams. Ja mēs prasmīgi nevardarbīgi pretosimies, galīgas iekarošanas plāni neizdosies. Bet kā izturēties pret ļautiņiem, kas skrien vakcinēties tikai tāpēc, ka gribas uz koncertu, ārzemēm vai bailes zaudēt darbu? Nu pajautājiet viņiem – kura kara laikā visas šīs privilēģijas bijušas iespējamas? Visos karos izklaides, ceļojumi un apmaksāts darbs ir bijuši tikai izredzētajiem. Tātad vislielākā problēma šodien – likt cilvēkiem saprast, ka ir karš.

Ir izdarīts ļoti daudz, lai lētticīgākie noticētu, ka visumā viss ir labi – cilvēki mirst no vīrusa, nevis no neārstētām sirds – asinsvadu slimībām un vēža. Ka vakcīnas pasargā, nevis nogalina. Ka ekonomika aug, nevis ka tiek drukāta nauda. Ka strādāt nevajag, jo var taču pārtikt no pabalstiem. Ka vīrusu uzveiksim un jauns neparādīsies.

Redzot šo dinamiku, likumskarīgi rodas jautājums – kas izdzīvos? Kurš būs tas katrs septītais ar savu zelta lozi? Nekādi neizskatās ka tā būs kāda izredzētā nācija vai sociāls slānis. Bet izskatās, ka mirs ar propogandu viegli manipulējamie un komformisti. Tie, kuri pirmie aizskrēja vakcinēties, piemērām. Ir, protams, savērestības teorija, ka okupācijas administrāciju vadībai paredzētas nekaitīgas vakcīnas. Bet nekādi nevaru noticēt, ka tādas tiek špricētas arī tā sauktajiem žurnālistiem, kuri par savas tautas nogalināšanu šodien saņem ordeņus. Sunim būs suņa nāve.

Un visbeidzot par Baltijas ceļu. Manuprāt, šis ir analoģisks brīdis kā toreiz, kad tas notika pirmo reizi – es tajā biju. Runa ir par suverenitātes atjaunošanu – toreiz un tagad. Vājas, protams, cerības, ka okupācijas varai tas liks padoties. Manuprāt, tā ir gatava uz visu, arī uz asinsizliešanu. Bet Baltijas ceļš ir vajadzīgs mums pašiem – lai mēs noticētu sev un tam, ka tāpat kā citi skaidri redzam nepatīkamo patiesību. Tas ir vajadzīgs, kaut vai lai iespējami daudz latviešu iekļūtu zelta miljardā. Eksāmens, lai tas notiktu, nav grūts. Tikai jānotic, ka ir karš. Un ka karā jāuzvedas kā karā.

Komentāri

Challes Rulmosu

Gadījmos, kad dažādas sazvērestību teorijas ir pārņēmušas domāšanu, ir vērts izsijāt, kurus faktus, datus un versijas ir kaut kādā mērā iespējams apstiprināt – vai šie fakti, dati un stāsti nav tikai viedokļi, aizdomas un pieņēmumi. Ja pierādījumi un kaut kas realitātē konstatējams nav apkopojami pietiekamā apjomā, ir vērts uzdot jautājumu vai šaubīgai infromācijai un tās izplatītāiem nav citi ticamāki motīvi nekā patiesības atklāšana. Stāsti ar pārāk izteiktu labā un ļaunā tēlu drīzāk ir stāsti nevis politiskās realitāte un apslēptā patiesība.

To visu ņemot vērā, pasulē šobrīd notiek civilizācijas paradigamas maiņa, varas centru pārbīde un ar to saistītās mokas un konflikti no kuriem daļa ir informācijas karš ar musināšanu un maldināšanu.

m!

1. Uz maskas ir rakstits aiztur 95% mikrobu

  Jānis

  Uz drāšu žoga jau arī var uzrakstīt ka tas aiztur kaut 95 % odu un knišļu. Un ir naivie kas nekavējoties tam notic. Jo IR SLINKUMS domāt ar galvu un pētīt informāciju

   m!

   Blablabla meistars…

  jebrejs Ievits

  papīrs panes visu, varu rakstīt ka m! ir mutants maigs un miegains muļļa . …..

  G

  Vīruss nav mikrobs. Derētu iedziļināties jautājumā pirms komentēt! Baktērijas (t.s. mikrobi) ir izmērā daudz lielākas par vīrusiem. Vīrusam maskas blīvums vispār nav šķērslis…

  J MC

  Mikrobu bet ne vīrusus.
  Vīrusi ir daudz simtu reižu mazāki par baktērijām.

   ezis

   Vīruss “pārvietojas” ar pilieniem. Tos arī aiztur maska.

  B. B.

  Vīruss nav mikrobs….un maskas ir dažādas… Tās, kuras nopērkamas lielveikalos, neaiztur pat siekalas..

   manC no laukiem...

   …vīruss pārvietojas arī ar pilieniem, bet galvenokārt ar gaisu, un to jau nu nekādi nespēj aizturēt maska… tad jau uzliekot masku, arī pirdienu vairs nesaostīsi… bet vīruss ir vēl daudz daudz sīkāks… maska ir kā šlipse – jēgas nekādas, bet jā valkā, jo tā ir pieņemts… agrāk bez šlipses nelaida restorānā, tagad bez maskas nelaiž veikalā…

  Marta

  Pilnībā sinhronizējos ar viedokli!! Kā saku – mēs skatamies ar aizvērtām acīm – tā pasaule parādas pavisam citā “gaismā”! Un NAV JĀZIN FAKTI! Tie jājūt! Un to lielākā cilveces daļa ir pazaudējusi.. sktīties ar acīm ciet! Dievs dod mums redzīgajiem izturēt tās šausmas!

  ruk

  Ja tu iesi gar sētu un tur pie cauruma būs uzrakstīt – pi zda un tu iebāzīsi savi prieka tapu un suns viņu otrā pusē nokodīs,atī turpināsi ticēt uzakstiem?

  Marusja

  Mikrobu… un kas tur rakstits par virusiem?

Tūlīt eju vannā mazgāties, jā gan

Arī domāju, ka naudas dēļ viss tas nav iesākts. Naudas tiem jau tagad ir daudz. Domāju, ja cilvēka smadzenes spētu apstrādāt neierobežotu informācijas daudzumu un izskaitļot sakarības, jau sen viss būtu skaidrs. Kamēr tā nav tiek izteikti dažādi minējumi. Sirds man saka, ka tīra tā lieta nav. Kāds piestrādā pie tā visa. Negatīvas info zombēšana 24/7 ne pie kā laba nenovedīs. Tiem, kam kritiskā domāšana nav vispār, jau ir pilnībā pārliecībā, ka melns ir balts un otrādi. Kā jau kaut kur bija teikts “sazvērestestības teoriju no realitātes šķir, pusgads līdz gads.” Ieteikumu pašreiz nav, pašreiz vēroju visu šo farsu tā teikt mazliet no malas (ar vēsu prātu).

  Jānis

  Lūk, cilvēks, kuram nav slinkums piedomāt ar galvu! Visu cieņu!

Екатерина

На интуитивном уровне всё лживое ясно видно практически сразу, но для тех, кто ещё не пробудился всё с точностью наоборот.
Не будите глубоко спящих, иначе они страшно испугаются, путь их души растут, как детки во сне, а тем кто начинает ворочаться, протяните свою руку помощи.

Согласна с автором. Война против человечества.

Mārtiņš

Pārsteidz baznīcas oficiālā pozīcija, kā tas izskatās no mitaloģiskā skata punkta?

Māris Dinbirs

Paldies, Viesturam Rudzītim par drosmi un atklātību šajā tumšajā laikā, kad kā rēgs no pagātnes pār Latviju atkal pārlaižas totalitārisms. Drīz ausīs gaisma, tā jau aust. Lai izdodas!

  Kārlis

  Ne jau totalitārisms, bet visīstākais fašisms

  Dana

  Paldies Viesturam, Visu cieņu.

Renalda

Visu cieņu un paldies

Raimonds1

Ja jau vajag teoriju, tad, lūk, šāda te teorija – vīruss ir, slimība ir, vakcīnas darbojas, pretpasākumi arī (maskas, tusiņu ierobežošana, pārbaudes utt.)
Taču ir nesakritība, neatbilstība starp reāli efektīviem pretpasākumiem un neformālo, emocionālo pārvaldes darbību. Milzīga nesakritība.
Vakcīnu nepirkšana, visādi apšaubāmi komunikācijas eksperimenti, biroja veidošana ar algām un dziesmu svētku direktori utt.

Tad nu cilvēks parastais, to visu uzzinot, protestē!

Protesta rezultāts – nav vienotības, infekcija ap simtu dienā, tāds kaut kāds it kā pozitīvs, it kā negatīvs rezultāts. Neko neievērot arī nevar, slimnīca jau bija pārslogotas. Puse vai nu vakcinēti, vai pārslimojuši ar imunitāti, vai tādi, kam neķeras tā infekcija. Tā kaut kā dzīvojam.

http://www.raimonds1.com/449581751
http://www.raimonds1.com/448936975
http://www.raimonds1.com/445427972

Janis2

Mani fascinē ideja “uzveikt vīrusu”. Šobrīd, pēc šādas mega fokusēšanās uz vienu vīrusu, nāk jaunas idejas un nesaprašanas, kā viņš vispār izplatās. Cilvēkiem vajadzētu ar lielāku pazemību izturēties pret dabu. Domāju, ka viņš “aizies” tad kad tiks izpildītas kādas likumsakarības, kuras zinātniekiem vēl nav zināmas. Bet tas, protams, tiks norakstīts uz veiksmīgo vakcinācijas kampaņu.
P.S. http://www.viestursrudzitis.lv jau ir nohakota un Chrome browzerī met uz kaut kādu belss.lv

Jānis

Es jau līdzīgi aizdomājos.. tikai ir viena intereseanta piebilde.. ja pieņem, ka notiek depopulācija.. tad, kuru daļu tie depopulācijas autori labāk gribētu iznīcināt- tos paklausīgos jeb vadāmos, kas skrien vakcinēties, vai tos, kas nepakļaujâs kontrolei- un komplektā ar GobzemŠleserveidìgajiem un citādajiem Pļaviņiem? Manuprāt- te nav divu domu, kuri labāk iederētos “zelta miljardā”.. tāpēc ir otrs variants.. ar vakcīnām pārbauda paklausību. Balstoties uz šādu domu gājienu- vai nav lielāka iespēja , ka drìzāk uznāks vīrusa mutācijas paveids, kurš vairs nebūs tik saudzìgs pret.. jā.. nevakcinētajiem..

  Paldies!

  +++

  Ilze

  Tā kā zelta miljards no esošajiem 7,5mljd ir tikai 1/7 daļa un fakcinātotu mērķi ir nospricēt vismaz 70-90%, tad gribās domāt, ka vakcinētie būs pirmie. Bet, zinot viņu plānus, pieļauju, ka pienāks brīdis, kad dzīvi palikušie apskaudīs mirušos.

Arnis

Katram ieraudzīt patiesību ir savs laiks, tik žēl, ka līdz tam tiks izdarītas neatgriezeniskas kļūdas. Atmošanās no šī maldu vīrusa būs kā narkomānam, ilga un mokoša…
Respect autoram

Viktor

Paldies par drosmi.

Viktor

Laba lieta ir ta ka visiem kariem ir sakums un beigas. Vesture daudzas imperijas gribeja parnemt valdibu par pasauli. Nevienam tas nav izdevies. Jo vini aizmirsa ka Dievs valda. Un vini paklups uz to pashu akmeni kuru nolika cilvecei.

  Ticīgais

  Šeit kāds ierunājās par dievu?
  Man ir savs priekšstats par šo absolūto ļaunumu!
  1. Vai dievs ir? Jā,ir.
  2. Vai viņš radīja šo pasauli? Jā.
  3. Vai dievs ir absolūts? Jā.
  4. Vai dievs ir absolūti labs? …
  5. Atnesiet man vienpusēju monētu ( dievs ir radījis šo pasauli pēc sava ģīmja un liīdziības) un es vairs viņu nedēvēšu par absolūto ļaunumu! Bet pagaidām es ar riebumu vēroju viņa zooloģisko eksperimentu ar Cilvēku uz Zemes! Lai viņš ir trīskārt nolādēts par Cilvēka likteni, manas Latviešu Tautas likteni unn manas ģimenes likteni! Es gribēju cilvēcīgi nodzīvot savu dzīvi – nesaskanēja ar viņa plāniem!

   Ariticigais

   Man palika bail kad izlasiju jūsu murgus… Nolādēt 3x Dievu VISAS LATVIEŠU TAUTAS VĀRDĀ??? JŪS ESAT PĀRĀK PĀRKARSIS VAI “PĀRLIETOJIES” JO NEVIENS NORMĀLS CILVĒKS NEKAD TĀ PUBLISKI NEĀLĒSIES!!! MEKLĒJIET DIEVU, JO ATMAKSA BŪS NEŽĒLĪGA… MAN JŪS ĻOTI ŽĒL… DIEVS APŽĒLOJIES JO MĒS ESAM GRĒCĪGI…

   Neticīgais

   Tavam sašutumam par savu slikto likteni nav nekādas jēgas, jo Dievs esi TU!

jv

Ar Māri Bišofu viņa zīmējuma izmantošanu saskaņojāt?

Kleopatra

Cik labi, ka Viesturs Rudzītis par šo uzrakstīja, pilnīgi piekrītu, ka šis ir karš.
Man no pašiem Covid 19 pirmssākumiem bija dziļa iekšējā sajūta, ka patiesība nav tāda kā mums to pasniedz. Pārāk daudz absurdu, nevajadzīgu, neloģisku lēmumu tiek izvirzīti un uzspiesti sabiedrībai pat nespējot pamatot kāpēc. Mediji atspulguļo tikai “veiksmes stāstus” par vakcinēšanos.
Kāpēc nav bijis neviens sižets par cilvēkiem, kas cietuši no blaknēm? Kā ārsti var apgalvot, ka vakcīna ir droša, ja ilglaicīgu pētījumu vēl nav? Bet injecēt var visiem -grūtniecēm, vēža pacientiem, diabētiķiem, pat tiem, kas jau slimojuši, tagad jau arī bērniem.
Ārkārtīgi slimīgi tiek reaģēts uz citiem viedokļiem, kas nesakrīt ar mediju pieņemto. Demokrātiskā sabiedrībā tā nedrīkstētu būt. Tādēļ ir grūti saprast kā iespējams, ka vairums neredz acīmredzamo…

Ej d

Kaut ko stulbāku par Vrudzisa rakstu sen nebiju lasijis.

  Garoza

  Ar tavu komentaru par tevi viss ir pateikts. Vai tikneesi no Tvaiku ielas… 👹👹👹👺

Lai slavēts tas Kungs!

Labas ziņas – Viesturs nav vakcinējies. Ja Dievs būs žēlīgs, tad Delta mūs atpestīs no šī sirmā kunga marasmiem. Ave Dārvin!

  Janis2

  Žurnāls Nature pāris nedēļas atpakaļ publicēja pētījumu, kurā tika secināts, ka nevakcinējušies un vakcinējušies cilvēki ir pakļauti identiskai ietekmei no Delta vīrusa paveida.

Ilze

Paldies, ka beidzot pateicāt to, ko daudzi jau sen zin. Kad pārējie āŗsti sāks runāt? tad, kad būs jau stipri par vēlu?

Buhanja

Depopulācijas ideja, neapšaubāmi, ir slimas iztēles augs. Ja vakcinēšana nogalinās cilvēkus, tad kurās valstīs tas notiks? Ne jau visā pasaulē – paskatieties vakcinēšanās grafikus. Tātad iznīcinās attīstītās un ekonomiski spēcīgās valstis, un paliks trešās valstis? Un ko Lielie Meistari darīs ar 1 miljardu neizglītotiem cilvēkiem?
Kādreiz šādu sviestu rādīja pa REN-TV, bet kopš kanālu Latvijā aizklapēja, tagad sviests tiek kults visādos sociālos portālos, kā arī individuālie censoņas, kā Rudzīša kungs, arī nesēž dīkā 🙂

Vitjok's

Šo plānu detaļās mēs redzam darbojamies jau no 90-to gadu vidus – kopš Sorosa darbības sākšanās Latvijā.(c) Rudzītis

Tālāk varēja nelasīt…….

  Puķe

  Abet tā viņš ir, cilvēku skaits uz zemes samazinās jau no 90ajiem gadiem, kaut gan Dievs saka, augļojieties un vairojieties, Viņš saka, Es jūs vairs neslīcināšu un nolicis dardedzi par zīmi apsolījumam, bet mums stāsta par globālo sasilšanu. Mēs uztraucamies par lopiem, kurus kauj, bet nesaceļamies pret abortiem, kuros tiek nokauts cilvēks.
  Ak, Tēvs, izglāb mūs no grēka!

IneseM.

Paldies Rudzīša k-gs par precīzi noformulēto rakstu un visu pēc kārtas!
Lūdzu rakstiet vēl !
Gribētu dzirdēt Jūsu domas par šī brīža klientiem, kuriem jau ir neatgriezeniskas psiholoģiskas problēmas.

Kāds

Kāda jēga iznīcināt paklausīgos? Loğikas īssavienojums sazvērestībai. 😀

  Otto

  No paklausīgajiem nav nekādas jēgas, jo viņi ir ne tikai paklausīgi, bet arī akli un ar galvu nedraudzējas, stulbi. Un no stulbas populācijas nav jēgas.

  tāds

  Ļoti vienkārši – tie ir pirmie no kuriem ir jāatbrīvojas – viņu ir daudz un tie visi kopā patērē pārlieku daudz Zemes resursu… Sorry.

NL

Atļaujiet pavaicāt,vai kaut kā nevar izdarīt tā,lai šādas publikācijas tiktu dublētas krieviski un angliski?Paldies

Ezers

Labs izklāsts, paldies! Nupat jau ir tik tālu, ka sociuma plūstošā daļa apspriež tikai kā čiekuru pareizāk ievietot sev pakaļā. Jautājuma- kāpēc vispār, vairs pat nav. 🙂 Pēc idejas, loģisks ceļš civilizācijai, kura pasējusi mērķus.. un ,tā kā jaunā paaudze kaut ko nozīmīgu uzcelt vairs nespēj, neredz to cildeno mērķi, atliek enerģiju lietot iznīcinot veco. Lai gan, ironiski, ka jaunās audzes idejiskie ierosinātāji ir tieši vecie krabji iz universitātēm, intelektuāļi ar grādiem. Neba kādi tur studenti un veikalu kasieres. Nez, kā to skaidrot, -jautājums.

Rudzītis

Negaidīju no sava uzvārda brāļa šādas muļķības. Psihologiem, acīmredzot, arī var samežģīties smadzenes. Žēl.

Labais

Izskatās psihoterapeitam un narkalogam amatabrāliem steidzami palīgā jāiet. Tipiski paranoidāli murgi.

No ASV

Lai cik ļoti gribētos ticēt, ka Dr. Rudzītim nav taisniba, arī citiem zinātniekiem un žurnālistiem ir radusies lidzigi secinājumi. Šī pandemija ir pilnīgi noteikti plānota. Vakcīnai ir neskaitāmas bīstamas blaknes. Bet šis vakcinācijas kampaņas bīstamība ir tā, ka tā tīši selekcionē pret vakcīnu rezistetus un arvien bīstamākus vīrusa variantus. tie izplatās viļņveidīgi un vissmagāk skar valstis ar visaugstāko vakcinācijas īpatsvaru, ka Izraēla un Īslande. Zinātnieki brīdina, ka nākama vīrusa mutacija var izraisīt ADE efektu (īpaši smaga slimības gaita tieši vakcinetajiem) vai pat Mareka slimības efektu, kad vīruss vakcīnu rezultāta iegūst mutācijas, kas padara to 100% letālu. Šos bīstamos procesus varētu apturēt, ja pārtrauktu masveida vakcinācijas kampaņu. Tas diemžēl nenotiks. Pasekojiet tviterī Alex Berenson vai luigi warren. Dr Robert Malone arī par to raksta.

Ilze B.

Tā ir sevis noskaņošanas iespēja uz labestības, cilvēka dabas izpratnes un veselā saprāta frekvenci. Kaut kur dzirdēju versiju, ka naudas daudzums tomēr ir ierobežots un reizi 100 gados to naudas turētāji atgriež sev atpakaļ, ja neatdod pa labam.

  Das

  Tie papīri un cipari bankās jau nav nauda. Tā ir tāda spēlīte ar norunu, ka sauksim to par naudu.

Edgars te

Iezemieši, palasiet un padomājiet, ko domā un ko dara kaimiņos:

Путин запретил принуждать россиян к вакцинации (Лента.ру):
https://lenta.ru/news/2021/08/24/vac_nevac/
Путин высказался против принудительной вакцинации (RT):
https://russian.rt.com/russia/news/899165-rossiya-putin-vakcinaciya
Вячеслав Володин предложил закрепить в законе добровольность вакцинации от коронавируса (Государственная Дума):
http://duma.gov.ru/news/51729/
В Госдуме назвали недопустимым принуждение к вакцинации учителей и школьников (Московская Газета):
https://mskgazeta.ru/obshchestvo/v-gosdume-nazvali-nedopustimym-prinuzhdenie-k-vakcinacii-uchitelej-i-shkol-nikov-8512.html

Krievijā vismaz tautas kalpi daudz ir panākuši priekš saviem iezemiešiem.
Arī Krievijā valsts pārvaldē, tāpat kā Latvijā ir aunu bars, kas neko nejēdz no ekonomikas, medicīnas u.c.

Профессор Michael Yeadon (бывший вице-президент Pfizer) свидетельствует на раввинском суде.
https://www.facebook.com/watch/?v=241105144590774&notif_id=1629924819730616&notif_t=watch_follower_video&ref=notif

Inese

Kāda ir alternatīva, lai slimnīcas atkal nebūtu pilnas ar smagajiem C19 pacientiem?

  manC no laukiem...

  …vai vari nosaukt konkrētas slimnīcas, kuras bija pilnas?, nevis aiz uzraksta “pilns” atrastos pilnīgi tukšas telpas… alternatīva ir dzīvot laukos… tur, kur dzīvo kovid-pofigisti… prom no pilsētas drūzmas, kur dzīvo kovid-histēriķi… dzīvot laukos nozīmē ne tikai tur atrasties, bet dzīvošanu saistībā ar visām lietām kas ir laukos… nu, vismaz kustības un veselīgs uzturs… ja pietiek prāta, tad arī darbs ar domām, sajūtām…

Karotājs

Ir karš. Kas pret ko karo? Sorosieši pret visu pasauli? Ar kādu mērķi šis karš tiek vadīts? Iznīcināt visu dzīvo? Kam tas ir izdevīgi? Un kā par to tik smalki zina šis gudrais Viesturs?

  Puķe

  Karš pret Dievu un Viņa Svaidīto, vecā Bābele – sātana līgava turpina savu darbību, un mērķis ir paņemt uz elli daudz dvēseļu. Varbūt Viesturs to nezina, bet to zinu es, esmu pieņēmusi Jēzu par savu Kungu un Pestītāju, un Viņš teicis, ka cīņa notiek neredzamajā frontē. Esmu Dieva kareive!

Namejs

Paldies, Viestur! Ar šo rakstu Tu mani pārliecināji, ka vairs nav jēgas ieklausīties Tavā viedoklī. Žēl tikai agrāk iztērētais laiks.

Publicēts: 22.08.2021
Komentāru skaits: 64