Skatīt komentārus

 Žurnāls “Kabinets” un Arnis Terzens ir publicējis laikam apjomīgāko interviju, kāda ar mani jebkad bijusi. Teksts ir stilīgs un gandrīz vai literārs – šķiet, mēs sarunājamies tādiem kā loku lokiem, katrā nākošajā lokā kaut ko padziļinot vai paplašinot. Liekas, žurnālistu interesējis sarunas plūdums un saruna kā notikums, ļoti eksistenciāli un skaisti – intervijas laiku nodzīvot, nevis nostrādāt. Nekad iepriekš nebiju to pieredzējis – tas vairāk tā kā pie gruzīniem, ne latviešiem. Dažviet mēs iekļūstam arī intelektuāli savdabīgās atziņu kabatiņās. Tomēr ir arī lietas, par kurām gribēju teikt sic! un brīdinoši pacelt pirkstu. Es tekstu pirms publicēšanas neesmu pārskatījis – tajā ir palikušas vairākas vietas, kurās doma prasītos būt precīzāk noformulēta. Visvairāk tas jūtams pašā sākumā, kur no rakstītā var saprast, ka Arnis Terzens rīt no rīta drīkstētu pakārt pie durvīm plāksnīti – “psihoterapeits”, ja vien to gribētu. Uzsveru – tas varētu notikt pēc gadiem pieciem, agrākais. Ar nosacījumu, ka viņš rīt no rīta iestājas apmācībā kādā no psihoterapijas skolām, un ka ar vārdu “psihoterapeits” viņš ir domājis profesiju, nevis kādu pašizpausmes vai kreativitātes treniņa virzienu.

Viesturs Rudzītis-page-001

Viesturs Rudzītis-page-002
 

Viesturs Rudzītis-page-003

Viesturs Rudzītis-page-004

Viesturs Rudzītis-page-005

Viesturs Rudzītis-page-006

 Viesturs Rudzītis-page-007

 Viesturs Rudzītis-page-008

 Viesturs Rudzītis-page-009

 Viesturs Rudzītis-page-010

Komentāri

Carlo

Bonsoir Youcef, Tu peux e9crire ici autant que tu veux. Ma misoan est ta misoan. Tu es le bienvenue fre8re passionne9.Oui je suis bien d accords avec ce que tu dis concernant cette culture ancestrale. Elle peut eatre observe9e et utilise9e de nos jours. Le monde en a bien besoin. Je suis impressionne9 de voir qu il y ai autant de gens qui pratiquant les arts martiaux. C est une histoire du passe9 passionnante, tout autant que celle de notre pre9sent.Concernant ton 1er Dan, je te souhaite de toute mes forces que tu re9ussisse. Honneatement, si tu as travaille9 passionne9ment ces 5 dernie8res anne9es, tu l auras les doigts dans le nez. La plus grosse difficulte9, c est de garder ton esprit libre de toute pense9s.Soi dans ton corps seulement, et dans la joie de pratiquer. Soi heureux de montrer e0 ce jury tout ce que tu as pu inscrire en toi durant tout ton apprentissage.Je te conseil, si tu sais faire cela, de me9diter genre 20 min de8s que tu te le8ve. Surtout le jour de ton passage, et si tu as le temps, e0 partir du moment of9 tu lira ce message Il y a t il des choses dont tu aimerai parler plus particulie8rement? Techniques ou autres?Je m arreate aussi, car de toute e9vidence, et meame si c est mon blog, je ne vais pas e9crire un livre dans les commentaires A bientf4t Youcef,FabienFabien Noebl Articles re9cents..

ceļā uz Sievieti

Pateicoties visai šai jezgai, esmu atklājusi Viesturu Rudzīti un izlasījusi nu jau trīs viņa grāmatas. Paldies, tā ir psihoterapija par blatu velti (grāmatas pieejamas bibliotēkā). Līdz šim biju lasījusi dažus rakstus dažādos žurnālos un biju neizpratnē, par ko viņu lamā…. Lai spriestu, ir jāiepazīst. Man patīk un daudz ko izskaidro, ar mītiem un simboliem arī var tikt galā. Paldies!

Jānis Ozols

Lasot domu par fotografēšanos kopā ar V.R. , aizdomājos…
Kāda būtu mana motivācija?
Fotografējoties:
– palielināt savu popularitāti uz Rudzīša rēķina?
– paust atbalstu Rudzītim?
– tāpat pazīmēties?
– apliecināt savu piekrišanu uzskatiem, kurus popularizē Rudzītis?
– atbalsts V.R. pētnieka darbam?
– protests pret mietpilsonību?
– protests pret LPB meiteņu rīcību?
– demonstrēt, ka nebaidos nostāties pret, manuprāt, kļūdainu viedokli?
Atsakoties:
– bailes zaudēt pacientus?
– bailes no kolēģu nievām vai pat dusmām?
– bailes no politiķēm un viņu PR ļaudīm?
– norobežošanās no, manuprāt, neauglīgas vai pat bezjēdzīgas diskusijas?
– neskaidrība, jo nevaru izsvērt, kā šajā jezgā ir vairāk – narcistiska marginālisma vai patiesa, kaut tikai daļēji veiksmīga (citādāk nemaz nevar būt) izziņas procesa?

Lai neviens nepārprastu – es ļoti atbalstu V.R. viņa pētnieciskajā darbā, kaut komunikācijā gan ar kolēģiem, gan TV skatītājiem, manuprāt būtu vēlami uzlabojumi. “Režisors” parasti strādā ar savējiem, bet rezultātu var nodot gan “savai”, gan plašākai publikai. Viesturs ir izvēlējies pēdējo variantu. Tas arī rada pretrunīgo (vai ambivalento) rezultātu.
Nevaru nepateikt, ka ļoti patika A.Terzena izpratne par sarunas tēmu.

Publicēts: 26.03.2015
Komentāru skaits: 3