Skatīt komentārus

“Pilni pagrabi partizānu” (2014)

 Vissenāk veidojušies psihes slāņi visvairāk ietekmē uzvedību un līdz ar to attiecības, bet vienlaikus ir visgrūtāk sajūtamie un atpazīstamie cilvēkam, kam mēģina vērot pats sevi un ietekmēt savu uzvedību. Sievišķajā psihē visdziļāk atrodas tie arhetipi, kurus es saucu par Dzemdi, bet tos, kas vēl tikai veidojami – par Sievieti. Tad nu grāmata par sievieti, Dzemdi un Sievieti.

Komentāri

Jūra

Paldies par interesanto grāmatu! Lasu vēlreiz no sākuma. Un nu jau sāku saprast! Ļoti oriģināla pieeja Sievietei…

Dahaba

Tikko izlasīju. Paldies, labslasāmgabals, daudz ko nācās atcerēties iz savas dzīves. Lasot, izlaižot caur sevi, rodas daudz jautājumu un emociju, arī ne tik patīkamu, piemēram, attiecībā uz sevi, grāmatas teksts liek ieraudzīt un pārdomāt par pašas dzīves izdarītajiem “gājieniem”. Neizpaliek jautrība , lasot dažādās reakcijas (tik daudz taisnīguma patosa) uz VR intervijām un tekstiem publiskajā telpā. Jauki, ka grāmatā ir atsauces uz avotiem internetā, cilvēku tekstiem, tas padara grāmatu dzīvāku un draudzīgāku vienkāršajam lasītājam. Paldies, gaidu nākamās grāmatas!

Inese

Paldies par ļoti interesanto skatījumu uz sievieti mūsdienu sabiedrībā un vispār. Grāmata, kas noteikti jālasa vairākas reizes, jo grūti saprast, bet iedziļinoties daudz kas kļūst skaidrs. Izlasot, uzreiz sameklēju “Bendes meitiņa un viņas tēvs” . Milzīgs paldies arī par to, tā ir labākā psiholiģijas grāmata, ko esmu lasijusi pēdējos savas dzīves 10 gados. Noteikti izlasīšu arī “Pie tēva” un visu, kas tiks izdots turpmāk. Lai veicas!

io

tipiski, varbūt prognozējami, bet uzmanību piesaistīja ne tikai publikācijas žurnālos, bet arī tas jandāliņš presē. sāku meklēt grāmatas. bibliotēkā man ar varu iespieda “dejas uz palodzes… “nu kaut kā tā. ņēmu negribīgi, bet kā iebāzu degunu grāmatā, tā pabeidzu. patika tie stāsti. īsta literatūra, nav plakana, bet reāla 3d. ( 10 gadus atpakaļ izdota) nu jau gaidu rindu uz “pagrabiem”, bet trāpījās ‘DIEVIETE”. piekrītu, ka jālasa divreiz, bet foršs skatījums uz liet;am. paldies. viss gan kopā lielā katlā ar “sievietēm, kas skrien ar vilkiem” ( manā galvā, bet tēma viena). šobrīd vandos pa sevi, lai saprastu, ko darīt ar savām attiecībām.

Rasma

Paldies par interesanto grāmatu.
Piekrītu,ka jālasa būs vairākas reizes.

KAste

interesanta, “iesūcoša”, IT KĀ viegli saprotama (lai gan, pieļauju, ka lielu daļu vēstījuma vienkārši skaidroju pēc savas saprašanas), tajā pašā laikā – depresijā iedzenoša 😉 (kāpēc depresijā iedzenoša? Jo, izlasot šo grāmatu, saprotu sevi, BET nesaprotu ko ar to visu iesākt – skaidrot savam vīrietim? Kāda jēga? Viņš tāpat uzskata, ka ir normāli (protams, pats manam skaidrojumam nepiekrīt un šo terminoloģiju neatbalsta), ka viņa māte ir Dzemde Meita, bet viņa meita ir Dzemde Dieviete, savukārt es…kas gan viņam esmu es? Šķiet, Surogātmāte (viņš taču bērnu no savām “vecajām” Dzemdēm negūs – tas taču incests!). Bet pati sevī jūtos kā Kiborgs.
Protams, jālasa vēlreiz – ir savi komentāri un jautājumi, turklāt, atkārtoti lasot var pamanīt arī citu skatījumu tajos pašos vārdos.

Rihards

Jums “sievietēm” būtu šī tematika jālasa ne tikai 2x, bet manuprāt non-stop jo par cik Jūs nēesat apdāvinātas ar tā saucamo loģisko domāšanu, bet esat emocionālas būtnes, tad Jums ir ļoti grūti šo uztvert. Es pat teiktu, ka nereāli!

    Dace

    Zini, Rihard, Tavs tupums iet roku rokā ar latviešu valodas gramatikas nezināšanu. Iemācies rakstīt, silti iesaku, ……………….tad Kāda vispār salasīs Tevis teikto.

Publicēts: 05.08.2014
Komentāru skaits: 8