Skatīt komentārus

 Šī īsti nav intervija, drīzāk Arņa Rītupa literatūra, jāatzīst – talantīga. Diskusija par žanru – www. facebook.com manā kontā 14.09.2015.

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-001

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-002

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-003

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-004

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-005

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-006

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-007

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-008

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-009

Viesturs Rudzītis RL, augusts 2015 -page-010

 

“Rīgas Laiks”, augusts 2015

Komentāri

Jānis Ozols

Mierīgi uztvert savu mirstīgumu labāk palīdzot ticība nevis neizzināmajam Dievam, bet gan reinkarnācijas likumam. Šī mācība, kas Eiropā un Amerikā pamazām iegūst reliģijas aprises (bet ne baznīcas struktūru, izņemot Rona Habbarda saentologus), man patīk aizvien vairāk. Laikam vecums tuvojas.

Ilze

Labs raksts, saruna par Viestura teorijām. Gan pa kādai pretrunai, gan vērtīgam skaidrojumam. Paldies 🙂

Dabas draugs

Uz šīs planētas ir neskaitāmas dzīvības formas un tieši tāpat attiecību veidi. Nevienos laikos visas precētās sievas nav bijušas “zamužem”. Ir tik dažāds tas sadalījums, kurš aiz kura un cik lielā mērā ir. Man nepatīk Rudzīša noplicinošais piedāvājums – sieviets pa māju, vīriešiem algots darbs. Domāju, ka mēs – cilvēki (vīrieši un sievietes) aizvien sevi izzinām. Vēsturiskie apstākļi mainās, un mums ir iespēja atklāt jaunas cilvēka iespējas.
Pieļauju, ka potences ir daudz lielākas, kā konkrētie apstākļi ļauj izpaust. Ei nu zini, kas viss nav paredzēts un vīrietī/ sievietē ietilpināts. Ši tā atpakaļrāpuļu domāšana – turamies pie tā kas ir zināms un drošs ir gaužām garlaicīga.

Aizliegumi

Kad es lasu Rudzīša tekstus par to, ka laulība šķirama vien ārkārtas gadījumos, vienmēr domāju – kas gan var izvērtēt, kurš gadījums ir ārkārtas priekš cita cilvēka. Kas vienam neizturami, tas otram pilnīgi pieņemami utt.
Te maza saitīte par aizliegumiem un par to, kā tie izsatās no šodienas viedokļa.
http://www.tvnet.lv/egoiste/attiecibas/587576-9_absurdakie_aizliegumi_sievietem

Manās izjūtās Rudzīša kungs arī labprāt “izrakstītu”Latvijas sievietēm kaudzīti ar aizliegumiem.

A.

Patika šī intervija. Varētu vairāk tādas būt. Citādi visvairāk tiražētas tiek tikai tās, kurās izvelk aiz matiem pāris teikumus un tālāk jau aiziet pārpratumi…
Aiz tiem tālāk gatavas klišejas ar pāris populistiskiem domu nospiedumiem. Lai latvju sabiedrībai ir par ko cepties. Tā arī neko līdz galam neizlasot.

Šī vismaz kā īss ceļvedis Viestura darbam.

Viirietis

Skaisti! Viestur, paldies par atzinjaam. Zjeel, ka musu sabiedriiba ir tik matriarhaala un daudzi viirieshi taa arii staigaa palikushi ar galvu dzemdee. Esi stiprs un lai raganas nekozj.

Virsraksts

Virsraksts ir trāpīgi sāpīgs un atklāj to, ko par Rudzīša redzējumu un iznešanos domā Rītups.

Publicēts: 22.09.2015
Komentāru skaits: 7