Skatīt komentārus

Radio interviju ar Viesturu Rudzīti raidījumā “Domnīca” iespējams noklausīties šeit:

https://soundcloud.com/piecidomnica/rudzitis

Komentāri

meri

Lūk. Atbraucām. Kāds psihoterapijas grands klāsta, ka galvenais ir cilvēkam NEKAITĒT, kāds – ka jācenšas izteikties pēc iespējas nepārprotamāk.
Labāk būtu nepļurkšķēt pa publisko telpu, bet strādāt ar klientiem savos kabinetos, paskaidrojot gudras lietas atbilstoši konkrētā klienta līmenim, lai viņš to varētu saprast, un lai klientiem reāli PALĪDZĒTU, nevis tikai nekaitētu. Psihoterapija ir dārga , bet cik procentiem no klientiem tā ir palīdzējusi? Par to būtu jārunā. Tas būtu jāpēta. Jo tikai tas ir psihoterapeita darba galvenais rādītājs, ne jau blogi, raksti, intervijas, grāmatas.

Bryuvers

Tieši tā — trūkst konstruktīvas sarunas; ir vai nu uzbrukumi vai bērnišķīgi paziņojumi. Vienīgi uz to pēdējo jautājumu par ētiku — man gan likās, ka tur prasītos pateikt, ka galvenajam un centrālajam ētikas principam vajadzētu būt, ka psihoterapeits veicina klienta attīstību, un šim mērķim kalpo viss, ko viņš saka. Ja es to zinu, tad es varu tādam terapeitam uzticēties — arī tad, ja psihoterapetita teiktais man bieži vien šķiet nesaprotams vai pat kaitinošs. Tā būtu teleoloģiskā puse.

Laikam problēmas uztaisa pretējā, deontoloģiskā, ar drošību saistītā, pie kuras pieder jautājums par pārpratumiem. Tur jau nu gan laikam var tikai censties “regulēt” izturēšanās veidu cerībā, ka būs optimāls, vienlaikus rūpējoties, lai attīstība paliek kā galvenā.

Un vai tik nav tā, ka te drīzāk var būt tādas kā vadlīnijas, ko ņemt vērā, bet ne akmenī iecirsti likumi. Kā zināms, jebkuram likumam ir izņēmums.

Devyn

Watch how easy downloading cartuping recording Vevo videos is with Replay Media Catcher.Just open Replay Media Catcher and start playing the music video on Vevo Replay Media Catcher will start downloading the Vevo video as soon as it starts to play.

Andree

super fat burner aptteipe suppressant, within 2 weeks an average of 10lbs is lost with the majority of users, up to 6 weeks shows an average result of 25lbs with larger built persons losing even more.

Publicēts: 30.09.2014
Komentāru skaits: 4