Skatīt komentārus

 

 

 6.maijs 005

 

Laipni lūgti!

Tāda nu ir šī jaunā Domu istaba uz virtuālās Lidojošās salas, kuru man palīdzēja uzbūvēt . Pirmkārt, daudz drošāka pret nelūgtiem ciemiņiem. Otrkārt, tajā vienkāršāk var ienākt bildes. Treškārt, te ir vienkāršāk, – gan Jaunumi, gan Blogs nāks vienā kopējā slejā un ir vienkārši pārlūkojami. Ceturtkārt, – goda vietā ir Grāmatas, ņemot vērā, ka tās gatavojas strauji vairoties un grib tikt apskatītas, aprunātas un aprakstītas. Piektkārt, esmu atteicies no daudzām sadaļām, kas bija vecajā lapā. Bez Jaunumiem ir Publikācijas, kurā vairs nav atsevišķa Teātra sadaļa, tādēļ tam veltītie raksti ies Rakstos. Sestkārt, VR prakse parāda galvenos manas terapeitiskās darbības veidus un, septītkārt, Par mani ir nedaudz izvērstāks manas dzīves apraksts, nekā vecajā lapā. Astotkārt, – kontaktos ir telefoni, e-pasta adreses, uzņēmuma rekvizīti. Visbeidzot, devītkārt, Arhīvā parādīta taciņa, kā tikt uz veco lapu. Man saka, ka lapa foršāk lasīšoties no mobilajām ierīcēm.

Pamēģiniet, aprodiet, testējiet – varbūt kaut kas vēl nestrādā! Varbūt kaut ko vajadzētu uzlabot! Un pastāstiet – vai patīk?

Komentāri

Marī

Paldies, Viestur, par ielūgumu Lidojošajā Salā. Lai Tev un mums – Taviem viesiem, gaišas domas un skaists lidojums.

Zane

Jā, sajūta ienākot lapā tiešām ir drusku lidojoša.. Manuprāt sanākusi skaista, patīk, ka nav daudz visādu sīku uzrakstiņu, bet tāds balts minimālisms. Forši, ka būs fotogrāfijas, tas ir vienmēr patīkami, ja ir kaut kāda vizuāla domas maliņa redzama, tas palīdz vieglāk uztvert kontekstu, noskaņojumu.

Lapai vispirms gribētu novēlēt “apdzīvoties”, pieskanēt. Un tad jau.. lai top un attīstās tas kas bijis iesākts, iecerēts, un arī jaunais, kam vēl tikai jārodas šeit un ne tikai..

Personīgi es ļoti ceru, ka vairāk būs redzams Kaspars, atgriezīsies Pepija vai “I” vai varbūt jaunā ampluā.. tāpat Lāsma. Vēl arī tie, kas daudz lasa un domā , varētu kaut ko uzrakstīt..

Vairākas reizes ir lasīti komentāri, ka te jau visi dzīvojas, nekas nemainās, rullē tikai uz vietas pa blogu utt.. Tad es varu no savas pieredzes pateikt, ka tā nav.. Būšana šeit nav rullēšana uz vietas veco dziesmu, atkarība no bloga vai nespēja to pamest.. Tā ir reāli izjūtama mācība par dzīvi, kur bloga ietvaros ir iespējams daudz ko trenēt, piedzīvot, izjust, saprast.. un izmantot savā privātajā un sabiedriskajā dzīvē. Mērķis, kāpēc nākt šeit, domāt un dalīties šajās domās var būt dažāds, tomēr šeit tā vieta var būt patiešām kā tāda “Lidojoša sala” kurā domāt “mazliet tālāk”, mazliet aiz horizonta… Par šo iespēju paldies Viesturam, un protams arī, tiem, kas atļaujas padalīties ar savu horizonta aizsniegšanas sajūtu!

Bryuvers

Smuki, svaigi, brīvi, dinamiski. Izskatās, ka ir savs makets mazajiem (mobīlajiem) ekrāniem. Bildes — tas ir interesanti, man arī ir tāda patikšana. Nu, tad jau redzēs, kā viss strādās.

Bryuvers

Vispār komentāriem varbūt tomēr derētu, tā pat kā agrāk, ka ir numuri un rakstīšanas laiki (nevis tikai datumi), lai ir skaidra iespēja atsaukties. Protams, tagad ir klāt ērtība, ka var atbildēt, tas gan labi. Ok, hozjain barin.

Publicēts: 27.07.2014
Komentāru skaits: 4