Skatīt komentārus

28.maijā 17.00. Rīgā, Eduarda Smiļģa ielā 37, Teātra muzejā notiks manas grāmatas “Pirmais Templis. Sievietes ķermeņa simbolika” Atvēršana. Teātra muzejs man ir īpaša vieta – šeit pirms 22 gadiem notika manas pirmās grāmatas “Bendes meitiņa un viņas tēvs” Atvēršana.

Visus, kurus interesē šis notikums un jaunā grāmata, aicinu atnākt un piedalīties! Tiem, kuri izlēmuši to darīt, lūdzu pieteikt savu dalību komentāros zem šī ieraksta, pa e-pastu viestursrudz@gmail.com , mesendžerī vai manā X platformas kontā ar vēstulītes palīdzību.

Grāmatu jau izlasījuši un savas anotācijas tai pievienojuši ginekoloģe Dace Matule un politiķis Aleksandrs Kiršteins:

 

Grāmata veltīta mazmeitai Almai, kuru saucu par Dāvaniņu – viņa nākusi pasaulē tieši sešdesmit gadus un vienu dienu pēc manis!

Šajā dienā tiks nosvinēta arī manas iepriekšējās grāmatas “Abpus Pārejai” Atvēršana, jo toreiz, kad tā tikai izlaista tautās, dažādu iemeslu dēļ nebija iespējams to nosvinēt. Abas grāmatas ir tematiski saistītas un papildina viena otru. “Abpus Pārejai” veltīta Almas māsīcai Rūtai.

 

Cerībā ar saviem uzticamajiem lasītājiem tikties klātienē –

Autors

Komentāri

Renārs

Pirmais templis – kā sveiciens sievišķajam,
visi pārējie – kā ceļošas atvadas mūžīgi sievišķajā…

Esmu gatavs piedalīties atvēršanā, tā kā sava Pirmā tempļa durvju atvēršana, maigi sakot, bija interesanta.

  vr

  Gaidīšu, Renār!

Kaspars

Labprāt kuplināšu pasākumu ar savu klātbūtni ! Varbūt var dabūt kādu ” Bendes meitiņu” no senlaiku krājumiem ? Ar cieņu Kaspars

  vr

  Gaidīšu! Bet “Bendes meitiņa un viņas tēvs” jau sen kā ir iztirgota. To var dabūt bibliotēkās vai arī nopirkt lietotu – internetā šad tad parādās piedāvājumi.

   Inese

   Labprāt piesakos uz brīnišķīgā notikuma klātbūšanu

Ieva un Alise

Piesaku divas personas

Vasiļjevna

Kaspar, vari dabūt no manis ,,Bendes meitiņu”. Paņemšu līdzi uz grāmatas pasākumu. Tikai nezinu, kā Tu izskaties.

Jānis Ozols

Vēlos ierasties, kaut sākumu iespējams, nokavēšu darba dēl.

Anita

Ceru, ka man izdosies visu sakārtot tā, lai es varētu piedalīties lieliskajā Notikumā! Jā, jā – Notikumā ar lielo burtu!

Publicēts: 08.05.2024
Komentāru skaits: 12